Salcman Martin (Druztová 1896 - 1979 Praha)
Hlava ženy, signováno a datováno vpravo dole Salcman 43, olej/plátno fixované na překližce, 33,5 x 26,5 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |